Ap De 2 Quartos Com Ar, Wifi E Garagem - Bairro Tranquilo
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Ap De 2 Quartos Com Ar, Wifi E Garagem - Bairro Tranquilo Santo Angelo με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία με θέα στην πόλη. Museu Municipal Dr. Jose Olavo Machado απέχει σχεδόν 1 χλμ. από το διαμέρισμα 54 τ.μ.
Σάντα Μαρία βρίσκεται σε απόσταση 159 χλμ.
Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο.
Το διαμέρισμα Ap De 2 Quartos Com Ar, Wifi E Garagem - Bairro Tranquilo διαθέτει παροχές, όπως κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Senac2,9 χλμ.
- Fesau - Fundacao de Educacao e Saude Publica1,4 χλμ.
- Museu Municipal do Cinema Vivaldino Prado2,5 χλμ.
- Prefeitura Municipal de Santo Angelo1,8 χλμ.
- Μνημείο της Στήλης Prestes2,6 χλμ.
- Quitanda BH1,6 χλμ.
- Museu Marechal Rondon 1o. B. Com1,9 χλμ.
- Cine Cisne2,3 χλμ.
- Catedral Angelopolitana1,7 χλμ.
- Θέατρο Antonio Sepp2,6 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σαν Άνγκελο16 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Ap De 2 Quartos Com Ar, Wifi E Garagem - Bairro Tranquilo;
Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Ap De 2 Quartos Com Ar, Wifi E Garagem - Bairro Tranquilo στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Ap De 2 Quartos Com Ar, Wifi E Garagem - Bairro Tranquilo;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Ap De 2 Quartos Com Ar, Wifi E Garagem - Bairro Tranquilo αποτελεί 33$. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Ap De 2 Quartos Com Ar, Wifi E Garagem - Bairro Tranquilo;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Ap De 2 Quartos Com Ar, Wifi E Garagem - Bairro Tranquilo.